You are here::
 
 

Sanal Mezarlık Hakkında!!

e-Posta Yazdır PDF

Sitemizde başlatmayı düşündüğümüz sanal mezarlık şuan test aşamasındadır. Mezarlıkta yer almasını istediğiniz merhumlara/merhumelere ait mezarlık resimlerini ve bilgilerini Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir gönderebilirsiniz.

YAZARIN DIGER YAZILARI

Yorumlar  

 
0 #4 Julietabye.blogas.lt 16-05-2017 02:04
For the reason that the admin of this site is working, no uncertainty very shortly it
will be famous, due to its feature contents.
Alıntı
 
 
0 #3 Gökhan Şahin 13-12-2011 20:27
Sitemizde yapılan çalışmalar, köylümüzün beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilm ektedir. Site genelinde 500 civarında bizzat çekilmiş veya temin edilmiş resim bulunmakta ve yayınlanmaktadı r. Size katılmadığım nokta burasıdır. Yorum yaparken sanırım resim galerisini incelemeden yazdınız. Eleştiriler yaptığımız yanlışları görmemize ve gerekli düzenleme faaliyetlerini gerçekleştirmem izi sağlayacaktır fakat eleştirirken lütfen önce inceleyelim sonra gerekiyorsa iyi veya kötü yönde eleştirimizi yapalım. Unutmamak gerekir ki bilgi edinmeden yapılan eleştiri, eleştiri değil yargısız infaz olur.
Alıntı
 
 
-1 #2 Gökhan Şahin 19-08-2011 11:20
Sitemiz de birbirinden farklı resim kategorileri mevcuttur. Bizlere ulaştırılan her resmi büyük bir keyifle yayınlıyoruz. Sitemizde yayınlanan 500 civarındaki resmin hepsi kişisel gayretle bulunmuş ve site bünyesine dahil edilmiştir. Malesef resim ve bilgi kaynağı olarak köylümüzden yeterince destek görememekteyiz. Sanal mezarlığa gelince bu hizmet birçok site tarafından kullanılan ve bize de yapılması için talepte bulunulan biz hizmettir.

Saygılarımızla..
Alıntı
 
 
+2 #1 ahmet turan 06-08-2011 09:09
cok sacma mezarlı nette gorsen ne gormesen ne gormeden de dua gıdıyor zaten hemm mezarı nette resım olarak gorsen ne olacak haa ılla resım olarak gormek ıstıyorsan cek bılgısayarına at hem mezar resımlerı koyacagınıza koyumuz guzel resımlerı koyunda gelen olsun....not:bu benım düşüncem
Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile