You are here::
 
 

The News

CANIM BEYTULLAH

e-Posta Yazdır PDF

 

Son Güncelleme: Salı, 25 Ocak 2011 13:46

ŞEHİT KOMİSER VEYSEL ÇİRİŞLİOĞLU

e-Posta Yazdır PDF

Öncelikle Şehidimizin isminin yaşatılması için kıvılcım başlatan Metin YILMAZ kardeşimize sonsuz teşekkürler.Çankırı Emniyet Müdürlüğüne yazdığımız yazının cevabı geldi.

İŞTE ÇANKIRI EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN CEVABİ YAZISI:
SAYIN  BİLAL CEYLAN: İlçemiz Korgun'a açılan Emniyet Amirliği Polis Merkezine Şehit Komiser Veysel Çirişlioğlu isminin verilmesi ile ilgili olarak göndermiş olduğunuz e-mail hakkında çalışmalarımız devam etmektedir.İl Merkezinde Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümüzün üstündeki lojmanın ismi de Şehit Veysel Çirişlioğlu Lojmanları olduğundan Genel Müdürlüğümüze Korgun'da ki Emniyet Amirliğine de aynı ismin verilip verilemeyeceği sorulmuş, alınan cevap olumlu olmuştur. Şu anda Şehidimizin isminin Korgun'a da verilmesi ile ilgili olarak yazışmalar devam etmektedir.Sonucundan ayrıca bilgi verilecektir.Saygılarımızla...... ÇANKIRI EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜBasın ve Halkla İlişkiler Büro Amirliği

Son Güncelleme: Cuma, 11 Haziran 2010 22:57

HERŞEY ÇANKIRI İÇİN.....

e-Posta Yazdır PDF

ÇANKIRI İLİMİZİ DÜNYA'YA TANITAN ÇOK DEĞERLİ HEMŞEHRİMİZ GÖKHAN ŞAHİN BEY;BANA BU DEĞERLİ BÖLÜMÜ AYIRDIĞI İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.İNŞALLAH BUNDAN SONRA BURADA SİZ DEĞERLİ HEMŞEHRİ VE DOSTLARIMIZLA BERABER OLACAĞIZ..